👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود گزارش کارآموزی رشته مدیریت بیمه در بیمه دانا

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود گزارش کارآموزی رشته مدیریت بیمه در بیمه دانا

دانلود گزارش کارآموزی رشته مدیریت بیمه در شرکت بیمه دانا آنها در 62  صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

قسمتهایی کوتاه از متن:

مقدمه

شرکت بیمه‌دانا به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای بیمه در کشور، تأمین امنیت خاطر آحاد جامعه بزرگ ایرانی را در بخشهای مختلف‌اقتصادی با ارائه پوششهای مناسب بیمه‌ای، رسالت خود قرار داده است و با بهره‌گیری بهینه از منابع و امکانات موجود تمام تلاش خود را جهت تحقق اهداف دولت محترم که همانا ایجاد رفاه، امنیت و عدالت اجتماعی در سطح جامعه است به کار خواهد گرفت.

 مشتریان، نمایندگان، کارگزاران و کارکنان، اعضاء اصلی خانواده بزرگ شرکت هستند و این شرکت با استفاده از نیروی جوان، تحصیل‌کرده، با انگیزه و شبکه فروش فعال، گسترده و آراسته به اخلاق حرفه‌ای و همچنین بهره‌گیری از تکنولوژی روز در فناوری اطلاعات رضایت تمام و کمال مشتریان خود را فراهم می‌آورد و خدمات خود را با بهترین کیفیت ارائه خواهد نمود.

 ترکیب پرتفوی بیمه با مدیریت ریسک علمی و همچنین بهره‌گیری حداکثری از منابع مالی و سرمایه‌ای، شرکت‌رادر بهترین شرایط سودآوری قرار می دهد و به این ترتیب بنیه مالی شرکت برای پاسخگویی به مشتریان تقویت و حقوق صاحبان سهام نیز تأمین خواهد شد.کارکنان و شبکه فروش بیمه‌دانا به عنوان یکی از مهمترین سرمایه‌های شرکت با اشراف به آخرین اطلاعات روز دنیا در امور محوله ‌و با بهره مندی از نیروی اندیشه، جهت ارتقاء خدمات تلاش خواهند نمود و از این رهگذر از امنیت شغلی ورفاه بهره مند خواهند شد. 

گزارش کارآموزی روز اول

مکانی که من برای کارآموزی انتخاب کردم یکی از نمایندگی های بیمه دانا واقع در ------------------------------باسرپرستی ---------------- بود.

ساعت8:00به مکان فوق مراجعه نمودم.پس از آشنایی با خانم امیری، ایشان توضیحاتی  درمورد بیمه دانا برای ما ارائه نمودند.که به شرح زیر بود:

دراین شرکت از نرم افزار مختلفی  مانند میکا  و... استفاده می شود.قراردادهای مختلفی  باشرایط  ومدت زمان های متفاوت وجود دارد  . هر بیمه نامه   دارای چهار نسخه بوده که نسخه سفید مربوط به مشتری ،نسخه سبز مربوط به بایگانی ،نسخه صورتی مربوط به کارمزد و نسخه ی زرد رنگ مربوط به امور مالی  است .

دراولین روز کارآموزی بیشتر در مورد بیمه بدنه وچگونگی صدور بیمه  نامه بدنه صحبت شد که به صورت عملی بااستفاده از کامپیوتر مراحل صدور بیمه نامه بدنه به ما آموزش داده شد. که در صفحه نخست  مشخصات بیمه گذار وسپس درصفحه بعدمشخصات وسیله نقلیه  و درصفحات بعد پوشش های اضافی وعکس مربوط به اتومبیل (مجموعا 6عکس که 4تای آن مربوط به ظاهرماشین  ودو عکس دیگر مربوط به شماره شاسی وشماره ی موتور وسیله نقلیه )بود که توسط کارشناس یا بازرس مورد بررسی قرارمی گرفت وجود داشت .

که پس از تکمیل این صفحات وتاییدآنها حق بیمه باتوجه به اطلاعات درج شده درصفحات قبل به صورت خودکار توسط کامپیوتر محاسبه می شد.وسپس این بیمه نامه به اضافه بردروی یک ماهه  (گزارش کار) بیمه گر به شعبه وشرکت دانا ارسال می شد. که ما نیز به صورت آزمایشی چندین بار این صفحات را با درج اطلاعات فرضی تکمیل میکردیم وحق بیمه را بدست می آوردیم.

- دربیمه نامه بدنه نباید بین تاریخ انقضاءبیمه نامه سال قبل وتاریخ صدور فاصله ایجاد شده باشد.

- اعتبار بازدید اولیه 24 ساعت است.

- اخذ مدارک شناسایی وسیله نقلیه اعم از کارت وسیله نقلیه یا سند آن جهت برابر اصل نمودن تصویر آن ودرج درسوابق بیمه نامه مورد نیاز است .

- درصد اضافه نرخ حق بیمه بدنه خودرو های سواری باتوجه به نوع پلاک ومورد استفاده  آن تعیین می شود.

- درمحاسبه حق بیمه گروه اتو کارها،نوع خودرو،ظرفیت،مورد استفاده وارزش آن ملاک قرار می گیرد.

فهرست مطالب گزارش کارآموزی مدیریت در بیمه دانا به صورت زیر می باشد:

فصل اول: بیمه دانا

مقدمه

تاریخچه بیمه دانا

برنامه ها و استراتژی ها بازاریابی بیمه دانا

نمودار سازمانی بیمه دانا

انواع خدمات و طرح های بیمه دانا و تعهدات بیمه گر

فصل دوم: کلیات بیمه

نگاهی به تاریخ صنعت بیمه در جهان و ایران

لغات و اصطلاحات بیمه

تقسیم بندی انواع بیمه و تعاریف هر یک از آن ها

فصل سوم: گزارش کارآموزی

توضیحات: پرداخت توسط همه کارتهای عضو شتاب در درگاه بانک پاسارگاد امکان پذیر است. شما پس از خرید (گزارش کارآموزی رشته مدیریت در بیمه دانا) سریعآ لینک دانلود در اختیارتان قرار می گیرد و می توانید آن را دانلود کنید.

نکته: شما می توانید هرگونه سوال را با مسئول پژوهش نگین فایل در میان بگذارید.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت نماز دانلود پرسشنامه توانمند سازی روانشناختی اسپریتزر و میشرا پاورپوینت بررسی بیمارستان امام خمینی سنقر تحقیق ترویج فرهنگ ایثار تحقیق چالشهای اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهها